.

.

New
Kadın terzilik manken Kukla Manken, Kadın Terziler Kukla Küçük Terziler Kukla, Ayarlanabilir Yükseklik, Terzi Mankenleri Mini Bebek Elbise Formu Ekran Dollhouse Aksesuarları Dekorasyon Kadın terzi

Kadın terzilik manken Kukla Manken, Kadın Terziler Kukla Küçük Terziler Kukla, Ayarlanabilir Yükseklik,

₺ 299.04

sayı
Sipariş verilebilir

★ Malzeme : Vücut : pamuk, nefes ve dayanıklı.Baz : ahşap taban, istikrarlı ve taşıması kolay. ★ özellikler : pimin yerleştirilmesini kolaylaştırmak için standart bir gövde şekli, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, kararlı, hafif, taşınması kolaydır. ★Kire ve iyi bakıma dayanıklıdır.Kullanımı kolay, giysi/kumaşı vücuda sabitlemenizi sağlar. ★ Kadın Terziler Kukla Manken Gövde ile birlikte gelir Paslanmaz boru ve ahşap taban kombinasyonu, gece elbisesi ve gelinlikler gibi ağır kıyafetleri destekleyebilirken stabilitesini sağlar.Kıyafetlerin daha güzel görünmesi için daha iyi görüntülenmesi için bir manken standı oldukça gereklidir!Giyim teşhir mankeni, kıyafetleri sergilemek için iyi bir yoldur ve görünüşte gerçek bir model gibi görünmesini sağlar.Giysileri / kumaşı vücuda sabitlemeniz gerekir,Bu büstler her türlü terzilik ve ekran gereksinimleri için kullanılabilir .Uluslararası lojistik kullanıyoruz bu Yana, genellikle 10-25 teslimat ihtiyacımız var 21cm, bel : 16, kalça : 25 cm 22.5 cm m boy : uzun,1/3 : göğüs : 28cm bel : 22 cm, kalça : 32cm 30cm m boy : uzun ,1/2 : göğüs : 42cm, bel : 32cm kalça : 45cm 45.5 cm m yükseklik f*göğüs belirtimi : 1/4 : : .Fazla 30 gün, lütfen bize ulaşın; * nedeniyle çekim açısı ve ışık, vb., hafif bir renk farkı olabilir./ Ölçüm aracı farklı olduğundan, normal olan 1-2 CM hata olabilir; * Mallar nakliye sırasında hasar görürse, ürünün hasarlı kısmının bir fotoğrafını bize göndermeniz gerekir.Ücretlerinizi iade edeceğiz veya farklı koşullara göre size yeniden göndereceğiz;*Yeterli zamanınız varsa, göz atmak ve alışveriş yapmak için mağazamıza girebileceğinizi umuyorum, teşekkür ederim;.

Karakterislikler ilan etmisti

1/4:
chest
1/3:
chest
1/2:
chest
*Since we are using international logistics, we generally need 10-25 deliveries. For more than 30 days, please contact us; :
*Due to the shooting angle and light, etc., there may be a slight color difference./ As the measurement tool is different, there may be 1-2CM error, which is normal; :
*If the goods are damaged during transportation, you need to send us a photo of the damaged part of the product. We will refund your fees or resend it to you according to different circumstances; :
*If you have enough time, I hope you can enter our shop to browse and shop, thank you; :
Son

İlgili ürünler