.

.

New
Taşınabilir Kontakt Lens Yıkayıcı, Manuel Lens Temizleyici Kılıf Rotasyon Bakım Solüsyonu ile Kullanılan Sevimli Temizleme Cihazı (Dahil Değildir)(Yeşil)

Taşınabilir Kontakt Lens Yıkayıcı, Manuel Lens Temizleyici Kılıf Rotasyon Bakım Solüsyonu ile Kullanılan

₺ 32.40

sayı
Sipariş verilebilir

【Kontakt Lens Yıkayıcı】 Kontakt lens temizleyici, lens lekelerini kısa sürede etkili bir şekilde silebilen ve böylece lensi iyice temizleyebilen Elle temizleme ile benimsenmiştir. 【Manuel Temizleme Alet Kutusu】 Yeni teknoloji, lakrimal proteini ve tozu kontakt lenslerden kolayca çıkarabilir.Handpull temizleme, daha ilginç bir temizleyici, verimli temizlik sadece 5 saniye sürer. 【Bakım Solüsyonu ile Birlikte Kullanılır】Bakım solüsyonu ile birlikte kullanılır(DAHİL değildir).Daha iyi etki için her seferinde takmadan önce lensleri temizleyin.Enfeksiyonu önlemek için temizlikteki lenslere daha az dokunun. 【Günlük Temizlik】 Dönen ileri ve geri temizlik, böylece lens üzerinde kir kalamaz.Küçük ve zarif, fazla yer kaplamaz, dışarı çıktığınızda cebinize veya çantanıza koyabilirsiniz. 【Paket Listesi】Paket Listesi : 1 x Yıkayıcı; 1 x Cımbız; 1 x Adsorpsiyon Çubuğu; 1 x Küçük Kutu; Şarj etmeye gerek yok, daha fazla enerji tasarrufu ve çevre koruma.Paket listesi : 1 x Yıkayıcı 1 x Cımbız 1 x adsorpsiyon Çubuğu 1 x Küçük Kutu Özellik : 1. Handpull temizleme, daha ilginç bir temizleyici, verimli temizlik sadece 5 saniye sürer. 2. Şarj etmeye gerek yok, daha fazla enerji tasarrufu ve çevre koruma. 3. Hafif bir çekme ile gözyaşı proteini derhal elimine edilir, çalışma ve çalışma basıncını serbest bırakır. 4. İleri ve geri dönen temizlik, böylece lens üzerindeki kir kalamaz. 5. Küçük ve zarif, fazla yer kaplamaz, dışarı çıktığınızda cebinize veya çantanıza koyabilirsiniz.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Kontakt Lens Yıkama Malzeme : ABS Kullanım talimatları : 1. Lütfen kullanmadan önce ve sonra çift kutuyu ve cımbızları temiz suyla durulayın. 2. Çift kutu bir koruma çözeltisi tabakası ile doldurulduktan sonra, lensi saklayın (lensin kutuya yerleştirildiğini unutmayın, çift kutunun kenarına koymayın) ve kapağı sıkın.

Karakterislikler ilan etmisti

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
Contact Lens Washer
Material:
ABS
Instructions for use:
1. Please rinse the double box and tweezers with clean water before and after use. :
2. After the double box is filled with a layer of preservation solution, store the lens (note that the lens is placed in the box, do not put it on the edge of the double box) and tighten the lid. :
Son

İlgili ürünler