.

.

New
FAKEME Flameer 50 pcs Kulak Pin Çıtçıt Katı Topu Mesaj ile Döngü Küpe Bulgular DIY-Altın

FAKEME Flameer 50 pcs Kulak Pin Çıtçıt Katı Topu Mesaj ile Döngü Küpe Bulgular DIY-Altın

₺ 21.87

sayı
Sipariş verilebilir

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Kullanmak için dayanıklı ve kolay.Sarkıtları, takıları, kristalleri veya hayal edebileceğiniz başka bir şeyi takmak için bir atlama özelliği.Küpeye ışıltılı ve zarif bir taş ekleyebilirsiniz.Basit ve zarif.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Açıklama : - Basit ve zarif - Sağlam ve kullanımı kolay-Sarkan, takılar, kristaller veya hayal edebileceğiniz başka bir şey eklemek için bir atlama özelliği. - Küpeye ışıltılı ve zarif bir taş ekleyebilirsiniz.Şartname : - Malzeme : Bakır Kaplama-Boyut : Yaklaşık. 6x15mm / 0.23x0. 59 inçpaket Içerir : 50 Parça Küpe Mesaj bulmanot : Biraz boyut hatası izin lütfen nedeniyle manuel ölçüm.Aydınlatma efektleri ve monitörlerin parlaklık/kontrast ayarları vb.Nedeniyle, öğelerin renginin resimlerden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.Lütfen anlayın.Sizin memnuniyetiniz bizim priority.So memnuniyetinizi karşılamak için en kaliteli ürün ve hizmetleri sunacağız.

Karakterislikler ilan etmisti

- Material:
Copper Plated
- Size:
Approx. 6 x 15 mm / 0.23 x 0.59 inch
Package Includes:
50 Pieces Earring Post Findings :
Please allow a little size error due to manual measurement. :
Please be reminded that due to lighting effects and monitor's brightness/contrast settings etc, the item's color may be slightly different from the pictures. Please understand. :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :
Son

İlgili ürünler