.

.

New
sharprepublic 12 inç/ 30 cm Metal Çiçek Hoop Hoop Yüzükler DIY düğün çelengi Duvar Asılı El Sanatları Dreamcatcher Ev Dekor-6 adet Altın

sharprepublic 12 inç/ 30 cm Metal Çiçek Hoop Hoop Yüzükler DIY düğün çelengi Duvar Asılı El Sanatları Dreamcatcher

₺ 265.80

sayı
Sipariş verilebilir

Evinizi veya partinizi süslemek için el sanatları oluşturmak için metal halkaların etrafına sarılmış kumaşları, kurdeleleri, bitkileri ve diğer malzemeleri kullanabilirsiniz.Sağlam metalden yapılmış ve dayanıklıdır.Paslanmaya karşı dayanıklı, güçlü ve kırılması veya deforme olması kolay değildir.Metal çemberler basittir ve asla modası geçmez, tatlı evinizle veya parti süslemelerinizle eşleşmesi kolaydır.Metal çember halkaları DIY dekor projeleriniz için mükemmeldir, çiçek çember çelengi, rüya yakalayıcı, makrome el sanatları, bitki askıları ve diğer el sanatları yapabilirsiniz.Metal halkalar, güzel düğün çelengi, çiçek çember çelengi, düğün çelengi tasarımları, makrome duvar asma veya DIY rüya yakalayıcı yapmak için harika.Açıklama : - Metal halkalar, güzel düğün çelengi, çiçek çember çelengi, düğün çelengi tasarımları, makrome duvar asma veya DIY rüya yakalayıcı yapmak için harika. - Metal çemberler basittir ve asla modası geçmez, tatlı evinizle veya parti süslemelerinizle eşleşmesi kolaydır - Sağlam metalden yapılmış ve dayanıklıdır.Paslanmaya dayanıklı, güçlü ve kırılması veya deforme olması kolay değil-Metal çember halkaları DIY dekor projeleriniz için mükemmeldir, çiçek çember çelengi, rüya yakalayıcı, makrome zanaat, bitki askıları ve diğer el sanatları yapabilirsiniz. - Evinizi veya partinizi süslemek için el sanatları oluşturmak için metal halkaların etrafına sarılmış kumaşları, kurdeleleri, bitkileri ve diğer malzemeleri kullanabilirsiniz.Şartname : - Malzeme : Demir-Çap : 30 cm/11.8 İnçpaket İçerir : 1 Set Metal Çiçek çemberlernot : 1. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle hafif hataya izin verin.2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!3. Size harika bir çevrimiçi alışveriş diliyorum!.

Karakterislikler ilan etmisti

- Material:
Iron
- Diameter:
30cm/11.8inch
Package Includes:
1 Set of Metal Floral Hoops :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Son

İlgili ürünler