.

.

New
Çapa Prangaları, Vidalı Pim Kelepçesi Kolay Kurulum Kaldırma Ekipmanı için Kara Taşımacılığı için 304 Paslanmaz Çelik (M10)

Çapa Prangaları, Vidalı Pim Kelepçesi Kolay Kurulum Kaldırma Ekipmanı için Kara Taşımacılığı için 304 Paslanmaz

₺ 171.00

sayı
Sipariş verilebilir

Vida Pimi : Standart vida pimi ile bağlantı sağlamdır ve gevşetilmesi kolay değildir ve işlem güvenlidir. 1 Sette 4 Adet : Eski veya hasarlı parçaları doğrudan değiştirebilen 4 adet yay şekli pranga içerir.Parlak Yüzey : Bu D prangaları parlak ve parlak bir görünüme sahiptir ve kurulumdan sonra nesne yüzeyine zarar vermez.Geniş Uygulamalar : Madencilik ekipmanları, ormancılık makineleri, kara taşımacılığı, kaldırma makineleri vb.Için kullanılabilir.Paslanmaz Çelik : mükemmel 304 paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, iyi korozyon direnci ve dayanıklılık ile.Özellik : 1. 1 Sette 4 Adet : Eski veya hasarlı parçaları doğrudan değiştirebilen 4 adet yay şekli pranga içerir.2. Paslanmaz Çelik : mükemmel 304 paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, iyi korozyon direnci ve dayanıklılık ile.3. Parlak Yüzey : Bu D prangaları parlak ve parlak bir görünüme sahiptir ve kurulumdan sonra nesne yüzeyine zarar vermez.4. Vida Pimi : Standart vida pimi ile bağlantı sağlamdır ve gevşetilmesi kolay değildir ve işlem güvenlidir.5. Geniş Uygulamalar : Madencilik ekipmanları, ormancılık makineleri, kara taşımacılığı, kaldırma makineleri vb.Için kullanılabilir.Şartname : Öğe Türü : Yay kelepçesi Malzeme : 304 paslanmaz çelikuygulama : Çeşitli gemiler veya ev uygulamaları için uygundur ve ayrıca malların yüklenmesi ve boşaltılması, madencilik ekipmanları, ormancılık makineleri, kara taşımacılığı, kaldırma makineleri vb.Için de kullanılabilir.Paket listesi : 4 x Yay kelepçesi Not : Bu ürün paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve kullanım sırasında düzenli muayene ve bakım gerektirir.

Karakterislikler ilan etmisti

Item Type:
Bow Shackle
Material:
304 stainless steel
Application:
Suitable for various ships or household applications, and can also be used for loading and unloading goods, mining equipment, forestry machinery, land transportation, hoisting machinery, etc.
Package List:
4 x Bow Shackle :
This product is made of stainless steel and requires regular inspection and maintenance during use. :
Son

İlgili ürünler