.

.

New
XGBYDYS Projeksiyon Ekranı - Bağımsız Zemin Ayakta Projeksiyon Ekranı Manuel Projeksiyon Ekranı 4:3/16:9/16:10 HD Mobil Taşınabilir Projeksiyon Ekranı, Ev Sineması için, Kapalı, Açık

XGBYDYS Projeksiyon Ekranı - Bağımsız Zemin Ayakta Projeksiyon Ekranı Manuel Projeksiyon Ekranı 4:3/16:9/16:10

₺ 177.60

sayı
Sipariş verilebilir

【Hızlı kurulum】 : Bu projektör ekranı hızlı çekme sistemi ile donatılmıştır.Kullanmadan önce anahtarı açmanız ve uzatmanız yeterlidir.Tüm süreç sadece birkaç saniye sürüyor, çok kullanışlı ve kullanıcı dostu. 【160° genişlik görüş açıları】 : Geri çekilebilir projektör ekranı 160 derecelik geniş görüş açılarına sahiptir, film izlerken ekranın önünde oturmanıza gerek yoktur.Ev filmleri, sunum, oyun veya açık hava filmleri için uygundur. 【Taşınabilir projeksiyon ekranı】 : Kendi kendine bir depolama alanıdır bag.In daha taşınabilir hale getirmek için, Bir projeksiyon ekranı kullanırken, bir taban görevi görür, Ekranı stabilize eder, Projeksiyon ekranı kullanılmadığında, Taşıma için uygun bir el çantası olarak çalışır. 【Kullanımı kolay】 : Projeksiyon ekranı, manuel çekme tasarımını (saniyeler içinde hızlı 'kurulum ve projeksiyon', hızlı kilitleme mekanizmalı basit manuel çekme işlemi) kullanır, taşınabilir ve anında üstün bir projeksiyon yüzeyi sağlar, eşlik eder ve her yerde size yardımcı olur. Amaç kuşkusuz çok bu yıl. herhangi bir yerde kullanımı ev sinema, okul, ofis, kilise, sınıf, arka film, büyük ölçekli ticari aktivite merkezleri de sağlar : , herhangi bir mekanları üzerinde : sunumlar, konferanslar, düğünler, partiler, herhangi bir eğlence : spor etkinlikleri, filmler, TV şovları, video oyunları için.Ürün açıklaması : Taşınabilir bağımsız zemin ayakta projektör ekranı.Bu yüksek kaliteli full HD ve taşınabilir projeksiyon ekranı ile sunumları, spor oyunlarını, filmleri veya TV şovlarını neredeyse izleyebilirsiniz anywhere.It bağımsız olarak veya herhangi bir yere yerleştirilebilir.Gazlı yay yapısı sayesinde ekranı istediğiniz yükseklikte durdurabilirsiniz, sabit ve sessizdir.Şartname : Ürün adı : projeksiyon ekranı Ekran tipi : yukarı çekin ekran Malzeme : Beyaz cam elyaf Oranı : 4 : 3/16 : 9/16 : 10 Geniş açı : 160° Kazanç çoklu : 1.2 Boyutu : 60/72/80/92/100 inç Geri : siyah, opak Paket : 1×projeksiyon ekranı Not : 1. Manuel ölçüm yöntemini kullanarak, boyut normal olan 1-3 cm'lik bir hataya sahip olabilir. 2. Çekim ışığı ve ekran gibi faktörler nedeniyle, bazı renk sapması sorunları kaçınılmaz olarak ortaya çıkacaktır.Lütfen alınan gerçek ürüne bakın.

Karakterislikler ilan etmisti

Product name:
Projection screen
Screen type:
Pull up screen
Material:
White glass fiber
Ratio:
4
Wide angle:
160°
Gain multiple:
1.2
Size:
60/72/80/92/100 inch
Back:
black, opaque
Package:
1×projection screen :
Note:
1. Using manual measurement method, the size may have an error of 1-3 cm, which is normal. :
2. Due to factors such as shooting light and display, some chromatic aberration problems will inevitably occur. Please refer to the actual product received. :
Son

İlgili ürünler